Wyniki wyszukiwania
PL EN DE

Nota prawna

INFORMACJE O FIRMIE

JDP DRAPAŁA & PARTNERS Sp. j. 

00-203 Warszawa, ul. Bonifraterska 17 

Numer KRS: 0000880140 

Organ rejestrujący: Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego 

NIP: 7010056483 

REGON: 140887753

PRZEZNACZENIE WITRYNY I WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

Wszelkie materiały zamieszczone na niniejszej witrynie mają charakter wyłącznie ogólnoinformacyjny, przez co nie można ich traktować jako porady prawnej w żadnej konkretnej sprawie. JDP DRAPAŁA & PARTNERS Sp. j. dokłada wszelkich starań aby na bieżąco aktualizować materiały i informacje zawarte na witrynie, wyłącza jednakże swoją odpowiedzialność za ewentualne skutki wykorzystywania tych materiałów i informacji. 

Kancelaria zastrzega, że w sytuacji umieszczenia w serwisie odnośników do innych stron internetowych, nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczoną na tych stronach.

UBEZPIECZENIE RADCÓW PRAWNYCH I ADWOKATÓW

Zatrudnieni lub współpracujący z Kancelarią JDP DRAPAŁA & PARTNERS Sp. j. radcowie prawni oraz adwokaci podlegają obowiązkowemu ubezpieczeniu zawodowemu (art. 10 ust. 1 Ustawy o świadczeniu usług na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, Dz.U. 2010, nr 47, poz. 278; Art. 8a ust. 1 Ustawy Prawo o adwokaturze, Dz.U. 1982, nr 16, poz. 124; Art. 227 ust. 1 Ustawy o radcach prawnych, Dz.U. 1982, nr 19, poz. 145).

PRAWA AUTORSKIE

Kancelaria JDP DRAPAŁA & PARTNERS Sp. j. jest właścicielem witryny www.jdp-law.pl. Zawartość oraz struktura niniejszej witryny są chronione prawami autorskimi lub prawami ochronnymi, wynikającymi z rejestracji znaków towarowych lub graficznych. Zabronione jest powielanie danych lub informacji, w tym w szczególności wykorzystywanie umieszczonych na stronie tekstów, jak również ich fragmentów oraz zdjęć i innych elementów twórczych bez pisemnej zgody Kancelarii JDP DRAPAŁA & PARTNERS Sp. j.