Jesteśmy ekspercką, niezależną kancelarią prawną zorientowaną na osiąganie celów biznesowych naszych klientów. Od kilkunastu lat z powodzeniem doradzamy międzynarodowym koncernom oraz polskim przedsiębiorcom – liderom w swoich branżach.

Łączymy doświadczenie, efektywność i najwyższą jakość usług prawniczych z elastycznymi modelami wynagrodzenia.

Potwierdzeniem jakości i efektywności naszych usług jest lista klientów, którzy nam zaufali, a także rekomendacje w międzynarodowych i polskich rankingach.

Stała współpraca z renomowanymi zagranicznymi firmami prawniczymi, w tym w szczególności z niemieckojęzycznego obszaru gospodarczego, pozwala nam realizować projekty w całej Europie i odnosić znaczące sukcesy.

Sukcesy

Doradzamy podmiotom działającym m.in. w sektorach: infrastruktury, nieruchomości, transportu, budownictwa, handlu, produkcji, usług, a także bankom oraz funduszom inwestycyjnym – w ramach ich bieżącej działalności oraz przy realizacji wymagających projektów.

Zobacz listę klientów

W kancelarii funkcjonuje transparentny system awansów oparty na jasnych kryteriach i ocenach prawników.
Partnerzy przywiązują wagę do wspierania młodszych pracowników w ich rozwoju, wskazania ich mocnych stron, naturalnych zdolności, a także obszarów wymagających udoskonalenia.
Jesteśmy świadomi tego, że inwestując swój czas i środki w rozwój naszych pracowników budujemy wartość i stabilność firmy.

PROF. DR HAB. PRZEMYSŁAW DRAPAŁA

PARTNER ZARZĄDZAJĄCY, RADCA PRAWNY