W kancelarii funkcjonuje transparentny system awansów oparty na jasnych kryteriach i ocenach prawników.
Partnerzy przywiązują wagę do wspierania młodszych pracowników w ich rozwoju, wskazania ich mocnych stron, naturalnych zdolności,
a także obszarów wymagających udoskonalenia.
Jesteśmy świadomi tego, że inwestując swój czas i środki w rozwój naszych pracowników budujemy wartość
i stabilność firmy.

PROF. DR HAB. PRZEMYSŁAW DRAPAŁA

PARTNER ZARZĄDZAJĄCY, RADCA PRAWNY

Budowanie ścieżek rozwoju jest jednym z kluczowych elementów zarządzania zasobami ludzkimi w naszej kancelarii i decyduje o jej przyszłości. Aby odnosić sukcesy rynkowe, trzeba zapewnić pracownikom możliwość rozwoju i samorealizacji. Tylko w ten sposób kancelaria może w pełni wykorzystać potencjał swoich pracowników.
W kancelarii JDP zbudowaliśmy system awansu zawodowego, który dotyczy prawników, doradców podatkowych, a także młodszych prawników oraz pracowników administracyjnych. Wierzymy, że budowanie pozycji rynkowej kancelarii jest związane z coraz bardziej specjalistyczną wiedzą pracowników, ale też z ich coraz większym zaangażowaniem.

ZBIGNIEW JARA

OF COUNSEL, RADCA PRAWNY / RECHTSANWALT

OFERTA DLA PRAWNIKÓW

Osobom współpracującym z nami oferujemy pracę przy ciekawych projektach prawnych i biznesowych, realizowanych na rzecz naszych polskich i zagranicznych klientów. Współpracujemy z wybitnymi radcami prawnymi, adwokatami i doradcami podatkowymi, których – poza doświadczeniem i wiedzą merytoryczną – wyróżnia chęć i umiejętność pracy w zespole.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, którego celem jest sprostanie wysokim wymaganiom międzynarodowych klientów oraz jesteś zainteresowany zdobyciem ciekawego doświadczenia zawodowego, praca w naszej kancelarii będzie dla Ciebie interesującą opcją.

rekrutacja@jdp-law.pl