Budowanie ścieżek rozwoju jest jednym z kluczowych elementów zarządzania zasobami ludzkimi w naszej kancelarii i decyduje o jej przyszłości. Aby odnosić sukcesy rynkowe, trzeba zapewnić pracownikom możliwość rozwoju i samorealizacji. Tylko w ten sposób kancelaria może w pełni wykorzystać potencjał swoich pracowników.
W kancelarii JDP zbudowaliśmy system awansu zawodowego, który dotyczy prawników, doradców podatkowych, a także młodszych prawników oraz pracowników administracyjnych. Wierzymy, że budowanie pozycji rynkowej kancelarii jest związane z coraz bardziej specjalistyczną wiedzą pracowników, ale też z ich coraz większym zaangażowaniem.

ZBIGNIEW JARA

PARTNER ZARZĄDZAJĄCY, RADCA PRAWNY / RECHTSANWALT

W kancelarii funkcjonuje transparentny system awansów oparty na jasnych kryteriach i ocenach prawników.
Partnerzy przywiązują wagę do wspierania młodszych pracowników w ich rozwoju, wskazania ich mocnych stron, naturalnych zdolności,
a także obszarów wymagających udoskonalenia.
Jesteśmy świadomi tego, że inwestując swój czas i środki w rozwój naszych pracowników budujemy wartość
i stabilność firmy.

PROF. DR HAB. PRZEMYSŁAW DRAPAŁA

PARTNER, WSPÓLNIK, RADCA PRAWNY

OFERTA DLA PRAWNIKÓW

Osobom współpracującym z nami oferujemy pracę przy ciekawych projektach prawnych i biznesowych, realizowanych na rzecz naszych polskich i zagranicznych klientów. Współpracujemy z wybitnymi radcami prawnymi, adwokatami i doradcami podatkowymi, których – poza doświadczeniem i wiedzą merytoryczną – wyróżnia chęć i umiejętność pracy w zespole.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, którego celem jest sprostanie wysokim wymaganiom międzynarodowych klientów oraz jesteś zainteresowany zdobyciem ciekawego doświadczenia zawodowego, praca w naszej kancelarii będzie dla Ciebie interesującą opcją.

rekrutacja@jdp-law.pl

Praca dla Junior Associate w kancelarii JDP

Poszukujemy osoby na stanowisko Junior Associate do Zespołu Postępowań Sądowych i Arbitrażowych oraz Zespołu Infrastruktury

 Wymagania:

 • aplikant/-ka I-II roku (aplikacja radcowska lub adwokacka) lub absolwent/-ka studiów prawniczych
 • dobra znajomość prawa cywilnego i procedury cywilnej
 • doświadczenie w zakresie praktyki procesowej w kancelarii lub w doradztwie przy inwestycjach budowlanych będzie dodatkowym atutem
 • znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
 • umiejętność pracy w zespole
 • kreatywne myślenie prawnicze
 • dyspozycyjność

Oferujemy:

 • pracę w kancelarii rekomendowanej w międzynarodowych rankingach prawniczych
 • zaangażowanie w projekty dla prestiżowych klientów
 • możliwość rozwoju pod okiem doświadczonych praktyków
 • współpracę ze zgranym zespołem
 • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem dodatkowym (pakiet medyczny, sportowy, j. angielski z native speaker)
 • stabilne warunki zatrudnienia

rekrutacja@jdp-law.pl

Czekamy na CV do 30 listopada 2019 r.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

***

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).