Z przyjemnością informujemy, że kancelaria JDP otrzymała tytuł „Doradcy Roku” w ramach konkursu „Diamenty Infrastruktury i Budownictwa”, rozstrzygniętego podczas XII edycji konferencji „Infrastruktura Polska i Budownictwo”. Kapitułę konkursu tworzą prezesi najważniejszych firm i instytucji działających w branży budowlanej. Galę wręczenia nagród w hotelu Sheraton uświetnił Wicepremier Jarosław Gowin oraz Minister Anna Kornacka odpowiedzialna za budownictwo w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii.

W imieniu Zespołu JDP nagrodę odebrał prof. Przemysław Drapała.

Kancelaria JDP w minionym roku uzyskała kilka precedensowych orzeczeń sądowych o istotnym znaczeniu dla działalności całej branży budowlanej i infrastrukturalnej. Ponadto, reprezentując wykonawców, doprowadziła do zawarcia ugód w skomplikowanych sporach z zamawiającymi publicznymi i inwestorami prywatnymi. Kapituła Konkursu doceniła profesjonalizm, wysoki poziom merytoryczny oraz wspomniane osiągnięcia zespołu ponad 30 prawników kierowanego przez prof. Przemysława Drapałę. Zespół ten od lat uzyskuje najwyższe wyróżnienia w międzynarodowych rankingach prawniczych (The Legal 500 oraz Chambers and Partners) w kategorii „Construction/Construction disputes” oraz doradza i reprezentuje wiodących wykonawców działających w branży budowlanej i infrastrukturalnej w Polsce.

Serdecznie dziękujemy Członkom Kapituły Konkursu, a także naszym Klientom – liderom z branży budowlanej i infrastrukturalnej – bez których zdobycie tej nagrody nie byłoby możliwe.

Dziękujemy za zaufanie i powierzane nam trudne i skomplikowane zadania. Dzięki nim możemy osiągać takie wyniki!

22.06.2021, Hotel Sheraton w Warszawie – wręczenie nagród „Diamenty Infrastruktury i Budownictwa 2021”, fot. Piotr Dziubak