Zapis na sąd polubowny określa się jako centralą instytucję arbitrażu. Czym dokładnie jest jednak zapis na sąd polubowny? Na co zwracać uwagę a czego unikać przy jego konstruowaniu? Jakie skutki niesie ze sobą jego zawarcie? W czasie webinaru współorganizowanego z Izbą Gospodarczą Gazownictwa odpowiemy na te i wiele innych praktycznych pytań związanych z zapisem na sąd polubowny.

Webinar poprowadzi Konrad Gortad – adwokat w Zespole Postępowań Sądowych i Arbitrażowych Kancelarii JDP – lidera na polskim rynku w zastępstwie procesowym w postępowaniach sądowych i arbitrażowych dotyczących inwestycji infrastrukturalnych.

W prestiżowym rankingu firm prawniczych The Legal 500 kancelaria JDP została uznana (w latach 2018, 2019, 2020 i 2021) za Leading Firm (Top Tier) w kategorii Construction/ Construction disputes.


Data: 8 marca 2022

Czas trwania: 10:00 – 11:30


Organizator:


Zaproszenie kierujemy do wykonawców realizujących kontrakty w branży gazowej.

Webinarium będzie szczególnie przydatne dla członków zarządu, dyrektorów finansowych, szefów działów prawnych, prawników wewnętrznych w przedsiębiorstwach, claim managerów, pracowników działów zakupów i sprzedaży.

 


Program:

  1. Zapis na sąd polubowny – istota.
  2. Jakie elementy powinien zawierać zapis na sąd polubowny?
  3. Rodzaje zapisu na sąd polubowny.
  4. Zapis na sąd polubowny a wykonalność wyroku sądu polubownego.
  5. Case study.

ZAPISZ SIĘ


Webinar poprowadzą: