O najważniejszych wyzwaniach ostatniego półrocza stosowania RODO i najistotniejszych zagadnieniach dotyczących przetwarzania danych osobowych w branży budowlanej opowie r. pr. Anna Matusiak-Wekiera – Head of Data Protection Compliance Practice w kancelarii JDP w bezpłatnym webinarze 2 grudnia (godz. 10:00 – 11:30)

Organizatorzy: Kancelaria JDP, PZPB (Polski Związek Pracodawców Budownictwa)

Zapraszamy do udziału!


Zaproszenie kierujemy do:


Program:

  1. Obowiązek informacyjny w kontraktach budowlanych. Jak go zrealizować? Przegląd aktualnych praktyk rynkowych.
  2. Wybór podwykonawcy usługi i zawarcie umowy powierzenia danych osobowych. Jak zweryfikować podwykonawcę oraz to czy daje gwarancję, o krótych mowa w art. 28 RODO po wyroku w sprawie Schrems II?
  3. Przetwarzanie danych dotyczących zdrowia przez pracodawcę w celu zapobiegania COVID-19. Kiedy jest legalne? Stanowisko UODO w sprawie mierzenia temperatury oraz wykonywania testów.

ZAPISZ SIĘWebinar poprowadzi:

Anna Matusiak-Wekiera – Radca prawny


>>> POBIERZ ZAPROSZENIE <<<


    W celu otrzymania dostępu do materiałów z tego spotkania - prosimy wypełnić poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez kancelarię JDP z siedzibą w Warszawie. Jestem świadomy/a, iż moje dane będą wykorzystywane w celach związanych z organizacją webinarium oraz w związku z ewentualnym świadczeniem innych usług w przyszłości. Kancelaria JDP będąca administratorem danych osobowych informuje, iż podane dane nie będą przekazywane innym podmiotom, ich podanie jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie uniemożliwi dostęp do treści serwisu. Niniejsze oświadczenie składam dobrowolnie oraz oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie wglądu do podanych niniejszym danych osobowych oraz ich modyfikacji, uprawnieniu do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie oraz fakcie, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez okres jaki potrzebny będzie do realizacji celów, dla których zostały zgromadzone.