JDP doradzało SanoRice Group przy stworzeniu dokumentacji prawnej dla celów przetargu oraz wspierała klienta w przetargu i negocjacjach umowy o generalne wykonawstwo inwestycji z dokumentami towarzyszącymi w związku z budową przez SanoRice Group nowego zakładu produkcyjnego w Nowej Soli.

SanoRice jest holenderską firmą rodzinną uważaną za największego na świecie producenta wafli ryżowych, kukurydzianych oraz wieloziarnistych do dystrybucji pod marką własną. Grupa prowadzi aktualnie trzy zakłady produkcyjne w Veenendaal (Holandia), Zottegem (Belgia) and Borgo Vercelli (Włochy) oraz dostarcza swoje produkty do najważniejszych dystrybutorów, hurtowników i detalistów w ponad czterdziestu krajach.

Zakład produkcyjny w Nowej Soli zostanie wybudowany przez Depenbrock Polska, jednego z wiodących generalnych wykonawców hal produkcyjnych i przemysłowych w Polsce.

Projekt ze strony JDP prowadził r.pr. Maciej Chrzan (Partner, kieruje Zespołem Nieruchomości) oraz r.pr. Piotr Duma (Counsel) przy wsparciu Agaty Ruszel (Associate) oraz Darii Gromotki (Associate).