Drodzy Studenci!

Miło nam poinformować, że w ciągu zaledwie ostatnich 4 lat, nasza kancelaria zatrudniła na stanowisko prawnika aż 11 osób, które w trakcie studiowania odbywały u nas praktyki.

Dołącz do nas i Ty!

Zapraszamy na płatne praktyki studenckie w kancelarii JARA DRAPAŁA & PARTNERS w Warszawie.

  • Aktualnie poszukujemy studentów prawa z I-V roku do wszystkich Zespołów w naszej kancelarii – procesowego, transakcyjnego / M&A oraz podatkowego.
  • Mile widziani studenci, którzy mają już doświadczenie z pracy w innej Kancelarii oraz płynnie posługują się językiem angielskim lub niemieckim.
  • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (z dopiskiem w temacie: jesień2018) w terminie do 19 października 2018 r. na adres: rekrutacja@jdp-law.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Zapraszamy!

Zapraszamy na płatne praktyki studenckie w JDP