W dniach 6-7 kwietnia odbędzie się Kongres Prawników Spółek Giełdowych zorganizowany przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, na którym wystąpią eksperci z kancelarii JDP.

6 kwietnia w godz. 11:45 – 12:10 prof. Przemysław Drapała wraz z dr. Mirosławem Kachniewskim poprowadzi panel „Kary umowne – strategie skutecznej obrony przed roszczeniami”. Podczas wystąpienia prof. Przemysław Drapała będzie mówił m.in. o nowych trendach w stosowaniu kar umownych oraz znaczeniu sytuacji epidemicznej i wojny w Ukrainie dla stosowania i dochodzenia kar umownych od przedsiębiorców.

W godz. 16:40 – 17:40 odbędzie się symulacja e-WZA, w której jednym z prowadzących będzie dr Marcin Chomiuk. Przedmiotem symulacji Walnego Zgromadzenia będzie znalezienie pragmatycznych odpowiedzi na zagadnienia pojawiające się w praktyce zgromadzeń.

7 kwietnia w godz. 9:00 – 10:30 oraz 11:00 – 12:30 adw. Wojciech Bazan wraz z dr. Marcinem Chomiukiem poprowadzą warsztaty „Kary umowne – strategie skutecznej obrony przed roszczeniami. Nowe trendy w stosowaniu kar umownych. Związana z tym odpowiedzialność członków zarządów i rad nadzorczych”, podczas których zostaną poruszone zagadnienia takie jak:

Program wydarzenia