Miło nam poinformować, że z dniem 1 stycznia br. awans na stanowisko counsela otrzymał mec. Konrad Gortad – adwokat w Zespole Postępowań Sądowych i Arbitrażowych i Zespole Infrastruktury.

Mec. Gortad jest związany z JDP od 2019 roku. Zajmuje się głównie doradztwem prawnym dotyczącym inwestycji infrastrukturalnych wykonywanych w oparciu o wzorce warunków kontraktowych FIDIC, w tym w formule pod klucz. Reprezentuje również inwestorów i wiodących generalnych wykonawców robót budowlanych w postępowaniach sądowych i arbitrażowych (ICC oraz SAKIG).

Awans na stanowiska counsela to wynik wieloletniego zaangażowania mec. Konrada Gortada w swoją pracę. Doceniam jego rzetelną i profesjonalną postawę w relacji z klientami oraz współpracownikami. Cieszę się, że mamy takich prawników na pokładzie, którzy umacniają nie tylko swoją pozycję ekspercką, ale także kancelarii, w obszarze złożonych sporów sądowych. Serdecznie gratuluję mec. Gortadowi i życzę mu dalszych sukcesów – podsumowuje prof. Przemysław Drapała, partner zarządzający JDP, kierujący Zespołem Postępowań Sądowych i Arbitrażowych oraz Zespołem Infrastruktury.