W celu otrzymania dostępu do materiałów z webinaru „Rynek infrastruktury – transakcja sprzedaży / nabycia spółki lub przedsiębiorstwa, czyli M&A bez tajemnic” – prosimy wypełnić poniższy formularz. Po wypełnieniu formularza dostaną Państwo mailem link oraz hasło dostępu do nagrania i prezentacji.

  Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez kancelarię JDP z siedzibą w Warszawie. Jestem świadomy/a, iż moje dane będą wykorzystywane w celach związanych z organizacją webinarium oraz w związku z ewentualnym świadczeniem innych usług w przyszłości. Kancelaria JDP będąca administratorem danych osobowych informuje, iż podane dane nie będą przekazywane innym podmiotom, ich podanie jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie uniemożliwi dostęp do treści serwisu. Niniejsze oświadczenie składam dobrowolnie oraz oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie wglądu do podanych niniejszym danych osobowych oraz ich modyfikacji, uprawnieniu do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie oraz fakcie, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez okres jaki potrzebny będzie do realizacji celów, dla których zostały zgromadzone.


  Pandemia przyspieszyła przemiany w wielu branżach. Ponownie potwierdzenie znalazła reguła, że większemu łatwiej przetrwać. Tendencje na rynku wskazują na wzrost konsolidacji, który w najbliższych kwartałach powinien przyspieszyć. Jak się przygotować do konsolidacji – zarówno od strony sprzedającego, jak i kupującego – na co zwrócić uwagę, aby maksymalizować korzyści? A może rozwiązaniem jest połączenie sił w postaci joint venture? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci podczas webinaru organizowanego przez JDP oraz Polski Związek Pracodawców Budownictwa.


  7 lipca 2021
  godz. 10:00 – 12:00


  Organizator:


  Zaproszenie kierujemy do:


  Program:

  1. Aktualna sytuacja ekonomiczna przedsiębiorców budowlanych w Polsce.
  2. Szczególne ryzyka prawne konieczne do uwzględnienia w transakcjach z udziałem przedsiębiorców budowlanych.
  3. Przygotowanie oraz przebieg transakcji:
   a) Standardowy przebieg transakcji M&A – czas i najważniejsze elementy.
   b) Badanie prawne i podatkowe – czym jest i jak się do niego przygotować.
   c) Aspekty prawnopracownicze transakcji.
   d) Opodatkowanie i raportowanie podatkowe (MDR) transakcji.
  4. Jak można kształtować cenę transakcyjną.
  5. Q&A.

  ZAPISZ SIĘ


  Webinar poprowadzą:


  >> POBIERZ ZAPROSZENIE <<