Specjalizacje > IP / IT
IP / IT
W ramach praktyki IP / IT skupiamy się na zabezpieczeniu prawnym własności intelektualnej i bezpieczeństwie regulacyjnym biznesu opartego o nowe technologie.
Kreujemy ramy prawne dla funkcjonowania w przestrzeni internetowej, w tym projektujemy dokumentację prawną dla usług elektronicznych, takich jak aplikacje, serwisy online oraz inne produkty oparte na nowych technologiach.
Wspieramy branże IT oraz nowych technologii:
Pomagamy zabezpieczyć własność intelektualną organizacji zarówno na poziomie strategicznym, jak i operacyjnym:
Posiadamy specjalistyczne doświadczenia w pomocy prawnej dla branży marketingowej oraz reklamy, w zakresie:
Opiniujemy zgodność z prawem koncepcji oraz poszczególnych działań marketingowych i reklamowych ze szczególnym uwzględnieniem projektów dotyczących produktów sensytywnych (alkohol, tytoń, środki farmaceutyczne).
Wspieramy prawnie obszar mediów w zakresie zabezpieczenia działań związanych z publikowaniem treści w ramach wszystkich kanałów komunikacji (internet, telewizja, radio), ze szczególnym uwzględnieniem treści cyfrowych.
Zastępujemy klientów w postępowaniach związanych z:
02 / 17
03 / 17
04 / 17
05 / 17
06 / 17
07 / 17
08 / 17
09 / 17
10 / 17
11 / 17
12 / 17
13 / 17
14 / 17
16 / 17